Cena, ceník, kolik stojí genioplastika

Cena operace se odvíjí podle toho, v jakém městě a na jaké klinice se pacient rozhodne plastiku brady podstoupit. Záleží samozřejmě také na zkušenostech a reputaci plastického chirurga. Rozhodně se nevyplácí vybírat si kliniku podle nejnižší ceny. Mnohem vhodnější je řídit se recenzemi a hodnoceními klientů.

Pozor je třeba dát také na to, že mnohdy není cena, kterou kliniky uvádějí, cenou konečnou. V celkové sumě nemusí být zahrnuta anestezie nebo v ní není zahrnuta například pooperační péče.

ORIENTAČNÍ CENY

Cena genioplastiky

Cena genioplastiky se pohybuje v řádu nižších desítek tisíc Kč. Vždy záleží na tom, zda chcete bradu zvětšit, zmenšit, upravit nebo vám bude voperován implantát. Ceny se liší i podle toho, v jakém městě (i v jaké zemi) a na jaké klinice zákrok podstoupíte.

Cena plastické operace brady

Celková cena se ale odvíjí i podle toho, jaké konkrétní úpravy budou prováděny, jaký bude použit implantát nebo zda bude operace prováděna v kombinaci s dalším zákrokem. U každého klienta je situace jiná, doporučujeme tedy, aby se klient vždy s předstihem informoval u svého lékaře.

Operace brady na pojišťovnu

Zajímá vás, zda plastiku brady hradí pojišťovna? Jedná-li se o estetický zákrok, pak nikoliv. Nemusíte si však zoufat. Ačkoliv zdravotní pojištění operaci nepokrývá, mnoho klinik nabízí možnost splátkového kalendáře. Pokud je plastiku brady nutné provést například z důvodu vrozené vady a nebo po úrazu, pak pojišťovna zákrok proplatí.