Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Co najdete napříč internetem? Vesměs 9 z 10ti hodnocení je pozitivní. Pokud jsou nějaké negativní komentáře, je to vesměs na horší hojení a mírný diskomfort. Klienti hodnotí kladně především velkou změnu na tak malý estetický zákrok a obří dopad na jejich spokojenost se sebou samými.

Před operací jsem byla nervózní, plastika brady byla mým prvním estetickým zákrokem. Ihned po konzultaci s lékařem jsem se však uklidnila. Lékař totiž odpověděl na všechny mé dotazy a celá operace pak proběhla přesně podle plánu. S výsledkem jsem moc spokojená a uvažuji o dalším kosmetickém zákroku.

Už od mládí mě trápila ubíhající brada. Po několika letech váhání jsem se konečně rozhodla podstoupit plastickou operaci a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Mám nyní v bradě implantát a po konzultaci s lékařem jsem zároveň podstoupila i lifting obličeje. Konečně jsem spokojená.

Dlouho jsem vybírala chirurga, ke kterému budu mít důvěru, a nutno říct, že nakonec jsem vybrala správně. Maximálně spokojená jsem byla už během úvodních konzultacích, bylo vidět, že lékař je perfekcionista a člověk na správném místě. Měla jsem celou dobu pocit, že na výsledku operace mu opravdu záleží. Ráda bych panu doktorovi touto cestou poděkovala, s výsledkem operace jsem moc spokojená. Má brada konečně není to první, čeho si na mě lidé všimnou a co nevhodně komentují. Konečně vypadá normálně a přirozeně.

Cítil jsem se pohodlně před operací i po ní. Myslím že to bylo i tím, že jsem byl informován o všem, co bych měl očekávat a všichni na klinice byli vždy k dispozici pro mé další otázky. Lékař i personál kliniky vždy ohleduplní a profesionální. A výsledek operace? Změnil mi život. Teď vypadám tak jak jsem o tom vždy jen snil.

Výsledek zákroku dalece předčil má očekávání. Dlouhodobě jsem měla mindráky z brady která téměř splývala s krkem. Teď mám bradu i krk jako bohyně a přesně tak se i cítím.

Výsledek skvělí a přesně takový v jaký jsem doufala, velmi přirozený vzhled. Hojení bylo v určitých oblastech trochu pomalé, ale celkově to hodnotím asi tak, že je velká škoda, že jsem nešla na zákrok dříve, mohla jsem si ušetřit roky nedostatku sebevědomí.