Chápeme jak je dnes rychlá odezva pro potenciální klienty důležitá, proto se snažíme odpovědět během pár desítek minut, ale jsou případy, kdy to může trvat i pár hodin. Přestože v pracovní dobu na recepci u počítače někdo sedí, je možné, že se věnuje klientům kteří právě přišli na konzultaci nebo zákrok. Dalším důvodem pro opožděnou odpověď, může být čekání na vyjádření lékaře, ohledně potvrzení volné kapacity na vámi (ve formuláři) zvolený termín.

Mějte prosím trpělivost, odpovíme hned jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů (počítáme s tím že je víkend nebo svátek), mohlo dojít k chybě na straně odesílání formuláře nebo váš e-mail neprošel přes filtr v poště. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že plastiku brady můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na jedné klinice se specializují na augmentaci, ale na zmenšení mohou být lepší na druhé. Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno odpovídající pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  |  genioplastika@plastikabrady.cz

Internetové stránky plastikabrady.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář